Tretí ročník Olympijskej kvapky krvi tentokrát v Nemocnici Malacky za prítomnosti našich úspešných olympionikov Martiny Kohlovej, Janky Dukátovej a Jakuba Grigara

Tretí ročník Olympijskej kvapky krvi tentokrát v Nemocnici Malacky za prítomnosti našich úspešných olympionikov Martiny Kohlovej, Janky Dukátovej a Jakuba Grigara. Pri odbernom mieste sa konala aj autogramiáda športovcov, ktorí prišli svojou prítomnosťou podporiť a potešiť darcov.

Malacky, 13. júl (SOV) – tento rok projekt Nadácie Slovenského olympijského výboru – Olympijská kvapka krvi odštartovala v Nemocnici Malacky. Poďakovanie patrí ľuďom, ktorí zabezpečujú odbery krvi po celom Slovensku. Sme veľmi radi, že po minulých rokoch, kedy organizujeme Olympijskú kvapku krvi v Košiciach, Banskej Bystrici a Šamoríne sa naša olympijská rodina rozrástla o ďalšie mesto. Malačania prišli v peknom počte a naše poďakovanie patrí každému z nich.

Nadácia Slovenského olympijského výboru v spolupráci so Slovenským olympijským výborom, Národnou transfúznou službou SR a Červeným krížom realizuje projekt Olympijská kvapka krvi s cieľom pomôcť ľuďom, ktorí potrebujú krv na záchranu svojho života.

Za účasti olympionikov sa tento projekt uskutoční ešte v Šamoríne (25. septembra 2017), v Banskej Bystrici a v Košiciach (29. septembra 2017).

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Viac informácií...
Súhlasím